Wed January 27, 2021   |   چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
احسان صباغي
مدير عامل سازمان عمران و بازآفريني فضاهاي شهري
سامانه پیام کوتاه
     مناقصه، مزایده، فراخوان
فروش زمين تجاري و مسکوني
خريد، نصب و راه اندازی پنج دستگاه آسانسور جهت پروژه سينا
اجرای عملیات نیرو رسانی برق و تجهیزات پست برق پروژه تجاري، اداري بازار بزرگ سينا
خريد , نصب و راه اندازي 4 دستگاه چيلر جهت پروژه سينا
خريد، نصب و راه اندازی پنج دستگاه آسانسور جهت پروژه سينا
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/١٠/٢٣ تعداد بازدیـد : ١۶   بازگشت
 
 
 


آغاز بهره برداری از معدن آق حصار


با اولین آتش باری کنترل شده سازمان عمران معدن آق حصار مورد بهره برداری رسید

 

 

 شهردار همدان از  اولین انفجار کنترل شده  معدن سنگ آق حصار  پس از سالها خاموشی خود خبرداد

عباس صوفی شهردار  همدان  در گفتگو باخبرنگار هگمتانه گفت : معدن آق حصاردر  کیلومتر 10 جاده تهران با اولین انفجار و آتشباری کنترل شده فعالیت خود را آغاز کرد . این معدن در شمال شهر همدان  در حوالی روستای آق حصارقرار دارد که این معدن به مدت 10سال  در اختیارشهرداری   در استراحت وخاموشی کامل بود که با پیگیری های لازم فعالیت خود را آغاز کرد .

عباس صوفی افزود :  سازمان عمران  تا به حال برای تولید آسفالت شن و ماسه  ومواد اولیه را از کارخانه ها  و معادن طرف قرار داد خریداری می کرد که  انشاا... با این انفجار کنترل شده ضمن خودکفایی در تامین مواد اولیه  از قبیل شن ، ماسه و نخودی   70 درصد صرفه جویی در تامین مواد داریم.

شهردار همدان هدف از انفجار در معدن را تهیه مواد اولیه برای تولید یک نواخت مصالح  دانست  و گفت : با انفجار در معدن  در فرایند تولید به مصالح یکدست ویک نواخت دست پیدا می کنیم و این مصالح نیز در بهبود و ارتقا کیفیت آسفالت نیز موثر است

مدیر عامل سازمان عمران  و بازآفرینی  فضاهای شهری نیز در خصوص انفجار معدن افزود : بحمدا...با تلاش و پی گیری پرسنل وکسب مجوز از مراجع مربوطه بعد از 10 سال خاموشی و سکوت معدن آق حصار شهرداری اولین انفجار را تجربه کرد . این بهره برداری را به فال نیک گرفته و امیدواریم در سایه الطاف خداوندی فاصله بهره برداری ها به کمترین زمان ممکن رسیده ومجموعه شهرداری در کمترین بازه زمانی ممکن در این زمینه به خود کفایی برسد

صباغی  میزان برداشت و بهربرداری از هر انفجار را 30 هزار  تن عنوان کرد و گفت:  این معدن در مساحتی  بالغ برچهار هکتار می باشد . که البته بخشی از این معدن  به وسعت دو هزار متر مربع در این مرحله مورد استفاده و بهره برداری قرار گرفت.

مدیر عامل سازمان عمران وباز آفرینی  فضاعای شهری شهرداری همدان  میزان هزینه هر انفجار را  بیش از یک میلیارد ریال  برآورد کرد و گفت :  در  هر انفجار در معدن  با هزینه تقریبی یک میلیارد و دویست میلیون ریال بیش از 30 هزار تن مصالح بدست می آید .

صباغی در پایان اززحمات مهندس متین مدیر کل محترم سازمان صنایع ومعادن استان و مدیر کل محترم برق استان  تشکر وقدردانی نمود.که در اجرای پروژهای سازمان عمران   نقش موثری داشته اند و ابراز امیدواری کرد که این همکاری تداوم داشته باشد.

 

 
     
 
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣ کاربران آنلاین :
۱۲۳,۷۱۷ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
خانه عمران
انجمن مهندسین عمران ایران
سازمان عمران شهرداری تهران
سازمان عمران شهرداری مشهد
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت امور زیربنایی
شورای اسلامی شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
فعالیت های سازمان
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان